BÀSQUET

Copa Catalunya Femenina – Dia: 05/05/2019 / Hora: 18.00

U.E. MATARÓ CONSTRUTONI PONCE 65 – 49 BÀSQUET DRAFT GRAMANET

FUTBOL

Primera Divisió Catalana Femenina – Dia: 05/05/2019 / Hora: 16.00

LLERONA C.E. 6 – 1 ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E.

Lliga Nacional Juvenil Masculina – Dia: 04/05/2019 / Hora: 12.00

MOLLET U.E. C.F. 1 – 1 ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E.

Segona Catalana Masculina Grupo 2 – Dia: 05/05/2019 / Hora: 17.00

ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E. 4 – 1 CANYELLES

Tercera Catalana Masculina Grupo 4 – Dia: 04/05/2019 / Hora: 17.15

CERDANYOLA MATARÓ AEILL 3 – 0 LLAVANERES C.E.

Tercera Catalana Masculina Grupo 4 – Dia: 05/05/2019 / Hora: 12.15

LA SALUT PERE GOL A.E. 3 – 3 MATARONESA U.D.

Tercera Catalana Masculina Grupo 4 – Dia: 05/05/2019 / Hora: 12.00

MOLINOS U.D. 2 – 1 VILASSAR MAR U.E.

Tercera Catalana Masculina Grupo 4 – Dia: 05/05/2019 / Hora: 17.00

PREMIÀ DALT C.D. 2 – 0 PLA D’EN BOET C.E.

Tercera Catalana Masculina Grupo 4 – Dia: 04/05/2019 / Hora: 18.15

CABRILS C.E. 1 – 5 LA LLÀNTIA A.D.

Tercera Catalana Masculina Grupo 4 – Dia: 04/05/2019 / Hora: 18.30

FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT 2 – 3 CIRERA U.D.

WATERPOLO

Liga PREMAAT Femenina – Dia: 04/05/2019 / Hora: 16.30

ESC. WP. ZARAGOZA 7 – 11 LA SIRENA C.N. MATARÓ

Liga PREMAAT Masculina (Play Off) – Dia: 03/05/2019 / Hora: 20.45

C.E. MEDITERRANI 109 QUADIS C.N. MATARÓ

Liga PREMAAT Masculina (Play Off) – Dia: 05/05/2019 / Hora: 13.00

QUADIS C.N. MATARÓ  – 9 C.E. MEDITERRANI

HANDBOL

Copa Catalana Femenina – Dia: 04/05/2019 / Hora: 20.00

JOVENTUT HANDBOL MATARÓ 42 – 21 ASSOCIACIÓ LLEIDATANA

Primera Divisió Estatal Masculina – Dia: 04/05/2019 / Hora: 19.00

HANDBOL SANT QUIRZE 30 – 20 JOVENTUT HANDBOL MATARÓ

HOQUEI PATINS

OK Lliga Plata Masculina – Dia: 04/05/2019 / Hora: 20.30

C.H. MATARÓ 1 – 1 CAFES NOVELL C.P. VILAFRANCA

HOQUEI HERBA

Fase de Sector Ascens a Primera Estatal Femenina – Dia: 03/05/2019 / Hora: 20.00

HOCQUET SAN ISIDRO (Madrid) 0 – 3 ILURO H.C.

Fase de Sector Ascens a Primera Estatal Femenina – Dia: 04/05/2019 / Hora: 17.00

ILURO H.C. 3 – 0 MALLORCA HOCKEY (Balears)

Fase de Sector Ascens a Primera Estatal Femenina – Dia: 05/05/2019 / Hora: 11.45

C. AT. SAN VICENTE DE RASPEIG (Alicante) 0 – 3 ILURO H.C.

@Radio la voz cerdanyola 2017